Koupelny

Kvalitní zpracování koupelnového nábytku

Koupelnový nábytek je velice náchylný na poškození vysokou vlhkostí, která se v každé koupelně vyskytuje, proto je důležité, aby byl vyroben z kvalitních materiálů s perfektní povrchovou úpravou, která vysoké vlhkosti bez problémů odolá dlouhá léta. My pro Vás takový koupelnový nábytek vyrobíme přesně podle Vašich přání a představ. Protože se jedná o výrobu koupelnového nábytku na zakázku nejste ničím omezeni.

Výběr a návrh Koupelnového nábytku

Jednou z možností jak získat originální kus koupelnového nábytku je kombinací mnoha materiálů, které Vám nabízíme. Libovolně lze kombinovat různé materiály naprosto podle Vašich představ a dosahovat tak zajímavých a stylových sestav koupelnového nábytku.

kuchyne

Nabízíme široký sortiment kvalitních materiálů

K výrobě koupelnového nábytku můžeme použít například sklo, masivní dřevo nebo umělý kámen technistone popřípadě kámen přírodní. Samozřejmostí je také dodání umyvadla nebo baterie dle Vašeho výběru. Tak jako všechny naše výrobky i koupelnový nábytek montujeme ZDARMA .

V nabídce máme mnoho barevných odstínů povrchové úpravy

Koupelnový nábytek dodávaný naší firmou je vyrobený z MDF stříkané kvalitním polyuretanovým lakem, který může být ve všech odstínech barvy RAL a NCS.

Vybrané realizace