Postele

Masivní postele na zakázku

Naše firma vyrábí postele z masivního dřeva ze všech u nás běžně dostupných dřevin např. (dub, buk, smrk, borovice aj.). Masivní postele ve většině případů vyrábíme z průběžné spárovky vlastní výroby o síle 40 mm. Taková spárovka zaručuje vysokou nosnost, stabilitu a velmi dlouhou životnost.

Povrchová úprava masivu

Povrchová úprava u postelí z masivu je prováděna převážně kvalitními polyuretanovými laky. Nebo stále žádanějšími vosky a oleji díky, kterým si dřevo zachová svůj přírodní charakter. Protože se jedná o zakázkovou výrobu, jsme schopni splnit téměř jakákoliv přání zákazníka. Díky použitým materiálům a vysoké kvalitě zpracování poskytujeme na postele z masivu záruku pět let.

kuchyne

Čalouněné postele a postele z lamina

Samozřejmě nezapomínáme ani na zákazníky, kteří preferují postele z lamina nebo postele čalouněné. Proto na míru podle přání zákazníka vyrábíme i tento druh postelí.

Matrace a rošty záruka zdravého spaní

V nabídce máme také mnoho typů matrací a roštů. Právě matrace jsou zodpovědné za kvalitní spánek, proto je dodáváme v několika variantách a můžeme tak plně uspokojit zákazníkovy potřeby kladené na zdravý spánek.

Vybrané realizace