Vizualizace

Začněte realistickým 3D návrhem..

Prvním krokem v realizaci funkčního a designově sladěného interiéru se stal 3D návrh, který je dnes již jakýmsi standardem. Ať už potřebujete realizovat kuchyň, vestavěnou skříň, ložnici, obývák nebo koupelnu, vždy pro Vás jako první krok vytvoříme realistickou 3D vizualizaci. To vše po důkladné konzultaci s Vámi. Od prvních okamžiků, kdy nás kontaktujete a přednesete svoje požadavky popřípadě zašlet emailem skicu požadovaného nábytku, s Vámi na návrhu neustále pracujeme a vizualizaci opakovaně upravujeme, až k Vaší maximální spokojenosti. Naše firma je v první řadě zakázkovým výrobcem interiéru, proto je 3D návrh našeho nábytku součástí celého projektu a neúčtujeme si za něho žádné zvláštní poplatky, dá se říct, že vizualizace, které vytvoříme a následně realizujeme jsou zcela ZDARMA.

Rádi pro Vás zpracujeme 3D vizualizaci

  • Kuchyně
  • Vestavěné skříně
  • Obývacího pokoje
  • Ložnice
  • Koupelny
  • Knihovny
  • nebo jiných bytových prostor

vizualizace

Jak celý proces tvorby 3D vizualizace probíhá

V ideálním případě vše začíná osobní schůzkou nejlépe na místě realizace zakázky. Nejprve přesně zaměříme prostor, který budeme zařizovat. Poté nám sdělíte svoje představy, na základě, kterých zpracujeme orientační cenovou nabídku včetně černobílé vizualizace. Podle této jednoduché vizualizace si uděláte představu o rozvržení kuchyně, vestavěné skříně nebo i celého interiéru. Po odsouhlasení cenové nabídky již vybíráme dekory materiálů a jejich kombinace díky nimž jsme schopni vytvořit realistickou vizualizaci. Získáte, tak přesnou představu o tom, jak bude vše ve výsledku vypadat. Samozřejmě lze 3D vizualizaci neustále upravovat k Vaší úplné spokojenosti.

Hlavní výhody 3D návrhu

Jednou z hlavních výhod 3D návrhu je relativně přesná představa o rozvržení nábytku, především pak u kuchyní, kde je umístění jednotlivých skříněk velmi důležité, pro pohodlné a efektivní vaření.
Další z výhod 3D vizualizace je pohodlné kombinování materiálů a jejich dekorů. Snadno tím můžete dosáhnout designově zajímavých kombinací.

Vybrané realizace