KVALITNÍ KUCHYNĚ

Kvalitní kuchyně

Výběr a návrh kuchyně

Jestliže uvažujete o nové kuchyňské lince, jste na správném místě. Chápeme, jak důležité a náročné může být výběr nové kuchyně. Proto jsme tu my. Nejen že Vám rádi poradíme, ale na základě Vašich přání kuchyňskou linku také navrhneme a vyrobíme. Již při realizaci návrhu kuchyňské linky na míru, a také při její výrobě řešíme propracovanost všech detailů specifických pro každou zakázku tak, aby splňovala i vysoké nároky z estetického hlediska i ergonomie vaření a vyhovovala Vašim pracovním návykům. Naším cílem je nabídnout a vyrábět kuchyně vysoké kvality za přijatelné ceny, tak aby si každý zákazník mohl spokojeně užívat nové kuchyně po dlouhá léta.

Výrobní materiály

Pro návrh a výrobu kuchyně na míru používáme širokou paletu materiálů v mnoha různých dekorech a barvách, které uspokojí představy a přání každého zákazníka. Od kuchyňských profilových dvířek Grena, Trachea nebo Apperta přes dvířka z masivního dřeva po pracovní desky z přírodního nebo umělého kamene Technistone. K osvětlení kuchyňské linky používáme mimo zářivek a bodovek také osvětlení z led diod zabudované přímo do korpusů skříněk. Díky tomu lze vytvořit velmi nenápadné, moderní a úsporné osvětlení kuchyně. Samozřejmostí je také obrovský výběr kuchyňského vybavení a spotřebičů od renomovaných výrobců.

Široký sortiment kvalitního značkového kování

Pro výrobu kuchyňských linek používáme kvalitní kování firmy Blum s celoživotní zárukou, které nabízí široké možnosti otvírání dvířek nebo zásuvek a značně zvyšuje pohodlí a komfort používání Vaší nové kuchyně. Samozřejmě nabízíme a k výrobě kuchyní používáme kování i jiných značek jako např. Hettich, Gras nebo Swell.

Vestavěné spotřebiče mnoha renomovaných značek

V oblasti bílé elektroniky spolupracujeme s několika dodavateli a jsme tak schopni dodávat spotřebiče mnoha značek, především pak spolupracujeme s dodavateli vestavěných spotřebičů značek Concept, Baumatic a Teka, kde nabízíme velmi příjemné ceny a kvalitní servis.