VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně

Výběr a návrh vestavěné skříně

Mnoho lidí se ve svých bytech či domech potýká s problémem, kterým je nedostatek místa. Naše firma Vám nabízí řešení v podobě vestavěních skříní na míru. Vestavěné skříně umí dokonale vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i zdánlivě nepoužitelného místa ve vašem bytě, domě nebo kanceláři.

Široká nabídka materiálů

Díky obrovskému sortimentu materiálů v mnoha různých dekorech jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka na vzhled a funkčnost našich vestavěných skříní. Téměř jakékoliv Vaše přání pro nás není problémem.

Hliníkové kování pro plynulý posun dveří

Jako posuvný mechanizmus využíváme hliníkového kování firmy aluprofil v mnoha tvarových profilech a všech výrobcem dodávaných povrchových úpravách. Tento systém zajišťuje tichý a bezproblémový chod posuvných dveří. Toto kování nám díky svým možnostem dovoluje velmi snadno kombinovat různé materiály, jejich dekory (sklo, zrcadlo, ratan atd.) a vytvářet tak mnoho originálních kombinací, protože jsou to právě posuvné dveře, které dodají tvář každé vestavěné skříni a podtrhnou originalitu interiéru nebo vkusně doplní již interiér stávající.

Na plno využitý prostor

Pro maximální využití úložného prostoru vestavěné skříně nabízíme široký sortiment kování a drátěných programů. Je tak snadné vyhovět vašim potřebám a využít tak opravdu každého místa vaší nové vestavěné skříně.

Vysoká kvalita zpracování

Vestavěné skříně dodané naší firmou jsou z konstrukčního hlediska plnohodnotné skříně, skládající se z korpusu, zad a dveří. Toto řešení má mnoho výhod ať už z estetického nebo funkčního hlediska. Vestavěné skříně lze také využít jako alternativu zděných příček. Na míru vyrobené vestavěné skříně dokáží skvěle rozdělit velké místnosti, navíc se tím vytvoří dostatek úložného prostoru. Na naše vestavěné skříně poskytujeme tříletou záruku, samozřejmostí je také celoživotní po záruční servis.